Aktualności

Jesteśmy dystrybutorem pomp Aitecs. W swojej ofercie mamy wszystkie pompy (strzykawkowe, wolumetrycznych pompy infuzyjne, podwójne i pojedyncze pompy), stacje infuzyjne IDS wraz z oprogramowaniem. Poza tym zajmujemy się serwisem pomp Aitecs. Pomożemy w dobrze...
Osoby korzystające z urządzeń Melag lub które chciałyby rozpocząć przygodę z nimi, powinny wiedzieć, że firma ta w tym roku dała nowe możliwości i tym samym wprowadziła do obrotu nowe urządzenia: autoklaw Vacuclave 550 oraz linię Careclave. Vacuclave 550 może...
Szpital w Bolesławcu - nowe pomieszczenia, lecz już na tyle przygotowane by można było wstawiać urządzenia. Kolejne dwie maszyny stanęły, tym razem myjka do kaczek i basenów Lischka oraz myjnia do obuwia Matachana. Życzymy wszystkiego dobrego w użytkowaniu.
, ,
Choć czas mamy niezbyt sprzyjający wyjazdom to Targi Medica odwiedziliśmy. Wystawców było naprawdę bardzo wielu. Udało nam się nawiązać kontakt z kilkoma z nich i mamy nadzieję, że w przyszłym czasie będzie to owocna współpraca. Dołożymy wszelkich starań aby...
Nadszedł czas na zmiany. Szpital Wojewódzki w Opolu również zdecydował o zakupie nowych autoklawów. Tym razem wybór padł na Matachana z czego się bardzo cieszymy. Na początku montażu zawsze jest trudno i ciężko ale efekt zawsze cieszy.
, , , ,
Szpital w Polanicy Zdroju zdecydował o wymianie sprzętu w Centralnej Sterylizatorni. Mamy nadzieję że nowy posłuży tak samo długo jak poprzedni.
, ,
PCM Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie postawił na rozwój sterylizacji wraz z autoklawem Melag Cliniclave 45M. Dostawa oraz montaż przebiegły w bardzo krótkim czasie dzięki pomocy i zaangażowaniu firmy Melag.
, , ,
Dostarczyliśmy urządzenia Phileas 75 wraz z dedykowaną chemią O2 SAFE 7.4 do Specjalistycznego Centrum Medycznego im.Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju. Taki zestaw gwarantuje pełną skuteczność, co zostało potwierdzone badaniami.
, , ,
Modernizacja stacji uzdatniania wody w Kościerzynie odbyła się bez zakłócenia pracy Szpitala. Wszystko przeprowadzone było sprawnie i bez komplikacji. Dziękujemy firmie Armar ze Szczecina za ogromne wsparcie i zaangażowanie.
, , , , ,
Wraz ze startem nowego roku i nowych wyzwań odbyliśmy szkolenie u producenta urządzeń w firmie Melag. Jak zawsze wiedza przekazana przez firmę Melag oraz sposób prowadzenia szkolenia były na najwyższym poziomie.
, , , , , ,

Strony