Aktualności

PCM Sp. z o.o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie postawił na rozwój sterylizacji wraz z autoklawem Melag Cliniclave 45M. Dostawa oraz montaż przebiegły w bardzo krótkim czasie dzięki pomocy i zaangażowaniu firmy Melag.
, , ,
Dostarczyliśmy urządzenia Phileas 75 wraz z dedykowaną chemią O2 SAFE 7.4 do Specjalistycznego Centrum Medycznego im.Jana Pawła II S.A. w Polanicy-Zdroju. Taki zestaw gwarantuje pełną skuteczność, co zostało potwierdzone badaniami.
, , ,
Modernizacja stacji uzdatniania wody w Kościerzynie odbyła się bez zakłócenia pracy Szpitala. Wszystko przeprowadzone było sprawnie i bez komplikacji. Dziękujemy firmie Armar ze Szczecina za ogromne wsparcie i zaangażowanie.
, , , , ,
Wraz ze startem nowego roku i nowych wyzwań odbyliśmy szkolenie u producenta urządzeń w firmie Melag. Jak zawsze wiedza przekazana przez firmę Melag oraz sposób prowadzenia szkolenia były na najwyższym poziomie.
, , , , , ,
Największe Targi Medyczne w Europie dobiegły końca. Po raz kolejny uczestniczyliśmy w nich, aby spotkać naszych kooperantów oraz pozyskać nowe kontakty. Przysłużą nam się one do poszerzenia naszej oferty sprzedażowej, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
, , , ,
Miejsce pracy: Woj. Dolnośląskie   Wymagania: - umiejętność czytania dokumentacji serwisowej - zdolność analitycznego myślenia - czynne prawo jazdy kat. B - uprawnienia SEP do 1 KW lub gotowość do ich zrobienia - język angielski na poziomie podstawowym...
Przedstawiamy jedno z biezących wykonań naszej firmy. Wykonalismy stację od pomysłu do realizacji. Zapraszamy kolejnych klientów ....  
, , , ,
Stawiajac na rozwój oraz chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów nasz magazyn wzbogacił się o części zamienne do łóżek szpitalnych. Zapraszamy do współpracy.
, , , ,
W dniach 12-15.11.2018 uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Medica 2018. Dziekujemy naszym partnerom za miłe przyjęcie i owocne rozmowy. Napewno przełoży się to na przygotowanie coraz to ciekawszych ofert.
, ,
W listopadzie dokonaliśmy kolejnego montażu w Krapkowickim Centrum Zdrowia. Tym razem Vacuclav 44B+ Evolution.
,

Strony